Події на Сході України не залишають байдужим жодного жителя країни, незалежно від політичних , релігійних або інших поглядів . Як ніхто заслуговують подяки учасники АТО – хоробрі бійці, тільки недавно покинули стіни навчальних закладів або залишили вдома друзів і близьких, які стримують поширення сепаратизму. У компанії «Герольдмайстер» можна купити оригінальні відзнаки, здатні підкреслити статус учасника бойових дій і заохотити його за вірне несення служби.

Асортимент «Герольдмайстер»

Працюючи в сфері виготовлення нагородної продукції з 1998 року, ми заробили величезний досвід у створенні державних нагород та пам’ятних знаків. За кілька днів талановиті майстри можуть виготовити ексклюзивні відзнаки для бійців АТО:

 • з різних підрозділів ЗСУ;
 • брали участь в небезпечних бойових операціях;
 • проявили доблесть і відвагу в великих боях;
 • брали участь в розмінуванні звільнених територій;
 • пішли добровольцями в зону проведення антитерористичної операції і т.д.

Відповідну медаль можна вибрати з каталогу готових виробів від виробника або виготовити по унікальному ескізу. Серед представленої в інтернет-магазині сувенірної продукції можна знайти вироби, виготовлені за допомогою техніки:

 • лиття,
 • штампування,
 • хімічної гравіювання, а також комбіновані варіанти.

Якісні матеріали та сучасне обладнання дозволяють створювати призи для бійців, що радують ціною, деталізацією нанесеного зображення, довговічністю. Досвідчені художники і технологи реалізують в невеликих металевих виробах будь-яку ідею, що підкреслює значимість заслуг військовослужбовців в АТО для жителів держави.

Переваги «Герольдмайстер»

В компанії «Герольдмайстер» понад 20 років прагнуть, щоб нагороди були гідні нагородженими ними людей. Кожен знак відмінності, виготовлений для бійців АТО – підтвердження наших прагнень. Унікальне художнє оформлення, низькі ціни, зносостійкість нагородних знаків поєднуються з:

 • простими формами замовлення онлайн;
 • можливістю термінового виготовлення призів для особливо відзначилися службовців;
 • співпрацею з швидкою і надійною кур’єрською службою для відправлення нагород по різних містах України.

Постійне вдосконалення способів обробки металу, участь в профільних семінарах роблять нашу компанію лідером в області виготовлення медалей, кокард, нагрудних знаків.

Як купити?

«Герольдмайстер» славиться не тільки якістю металевих призів, але і зручним сервісом. У нас можна придбати відзнаки, створювані за готовими шаблонами або замовити виготовлення неповторних нагород за індивідуальним ескізом. Протягом 18-25 робочих днів замовлення буде виконано і відправлений з Києва в будь-яку точку країни (Львів, Дніпро, Одеса та ін.), Де працюють відділення «Нової пошти».

Для зручності замовників можлива оплата: готівкою або платіжною карткою, попередньо або після отримання замовлення. Наші нагороди – найкращий спосіб висловити подяку героям АТО за їх відвагу.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua