Штампована медаль — один з найпоширеніших видів нагородної продукції. Відзнаку можна вручати в якості призу за участь в значущих подіях. Вироби, виготовлені методом штампування, радують ціною, тому активно використовуються державними та приватними підприємствами, військово-силовими структурами та іншими організаціями. «Герольдмайстер» — лідер по виготовленню на замовлення штампованих та литих нагород в Україні для вручення за видатні заслуги, за успіхи в роботі, в якості заохочення за старанну роботу чи подяки за надані послуги, в вигляді сувеніру на згадку про відвідини певних місць.

Асортимент «Герольдмайстер»

Ми відомі на ринку подарункової і сувенірної продукції з 1998 року, як талановиті майстри, готові за короткий термін створити на замовлення оригінальні медалі з металу, призначені для вручення за:

  • академічні успіхи (для ВНЗ, ліцеїв);
  • участь в корпоративних заходах;
  • військові заслуги (участь в бойових діях, видатні успіхи в службі, вислугу років);
  • участь в конкурсах і змаганнях (спортивних, розважальних, професійних і ін.).

Крім того, в каталог виробів від виробника входять відзнаки, приурочені до пам’ятних дат, а також ті, що свідчать про займану посаду і посадові повноваження людини. В інтернет-магазині на вибір покупцям представлено безліч готових призів і сувенірів. Медалі, зроблені методом штампування, радують:

  • низькою ціною;
  • стійкістю до стирання, вм’ятин та інших пошкоджень.

Для підвищення декоративних якостей нагород використовуються комбіновані методи декорування: хімічне гравіювання, накладні елементи та ін. Технологи можуть реалізувати будь-які побажання, створюючи відзнаки нестандартної форми і розміру за індивідуальними параметрами.

Переваги «Герольдмайстер»

Багаторічний досвід виготовлення відзнак та пам’ятних сувенірів з металу зробив «Герольдмайстер» законодавцем стандартів у сфері їх створення. Попередній розрахунок вартості замовлення і висока якість товарів — не єдині достоїнства виробника. Співпраця з нами порадує:

  • простотою оформлення онлайн-замовлення;
  • можливістю придбання нагород, виконаних за готовими шаблонами або індивідуальними ескізами;
  • можливістю термінового виготовлення призів і нагород для значущих подій;
  • зручною системою оплати і доставки.

Над штампованими медалями працюють на сучасному обладнанні сертифіковані майстри, для яких головне — якість роботи.

Як купити?

В «Герольдмайстер» можна купити нагородну продукцію, виготовлену за стандартними шаблонами, або замовити медалі за особистими уподобаннями замовника. Ви можете самі надати ескіз майбутнього призу або довірити розробку дизайну нашим художникам. Виконання замовлення може зайняти від 18 до 25 (за індивідуальним ескізом) робочих днів, після чого воно буде відправлене до вказаного відділення «Нової пошти». Зі зручною доставкою з Києва до будь-якого міста України, включаючи Львів, Дніпро, Одесу, якісні штамповані медалі прибудуть точно до наміченої події. Оплатити роботу можна при отриманні замовлення готівкою або банківською картою.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua