Колар — масивне чоловіче кольє, що складається з ланцюга і ордена, який прикрашає центральну частину ланцюга. Даний виріб є символом влади і найчастіше використовується людьми, які займають чільні позиції (мери міст, судді, представники знатних родів). Такі аксесуари підкреслюють статус свого власника, являються символом його високих заслуг і досягнень.

Компанія «Герольдмайстер» займається виробництвом коларів на замовлення. У наших фахівців ви можете придбати готові рішення або виготовити виріб за індивідуальним ескізом. Замовлення доставляються по всій Україні.

Колари — статусний подарунок на замовлення

Виготовляють вироби з різних видів металів. Це можуть бути недорогі варіанти з міді чи латуні. Для виробництва ексклюзивних моделей може бути використано золото або срібло.

У виготовленні можуть використовуватися вже готові ескізи або ви можете вибрати розробку індивідуального дизайну. Наші майстри опрацюють кожну деталь, щоб зробити нагороду унікальною. Ви можете вибрати візерунок ланок ланцюга, оформлення центрального елементу. Це може бути орден, зображення герба і інші пам’ятні знаки. У декорі використовуються кольорові емалі. Дизайн може включати різні елементи. Проводиться повне опрацювання центральної ланки і ланцюга, на якому вона буде закріплена. Використовуються такі елементи, як зірки, щити, рослинна тематика, орнаменти, національна символіка. Виділяються різні кольорові акценти за допомогою нанесення емалей.

Наші майстри намагаються створити витвори мистецтва і максимально втілити в металі задум художника-автора. Використовуються різні види рельєфів, складні форми, комбіновані види покриття, склоподібні вставки та інші елементи. Розробка макету проводиться згідно з усіма геральдичними законами.

Приводом для вручення колару може бути будь-яка урочиста подія:

  • професійне досягнення,
  • ювілей,
  • вступ на посаду.

Такі прикраси стануть набагато більш цінним подарунком, ніж матеріальна винагорода.

Переваги роботи з «Герольдмайстер»

Наша компанія — фахівець в області виробництва різної нагородної продукції. Ми можемо виконати під замовлення ордена, медалі, значки, плакетки. Особливе місце серед нашої продукції займають подарункові колари. Це особлива прикраса для чоловіків. Саме вона без слів скаже про високий статус.

У виробництві ми використовуємо різні технології, що дозволяє нам втілювати в життя будь-які дизайнерські ідеї. Ви можете обрати складність виконання, від чого буде залежати ціна готового виробу. Ми пропонуємо кілька способів виготовлення прикрас. Це може бути подарунковий виріб, виконаний на замовлення по вже готовому макету. Якщо у вас є власний ескіз, ми виконаємо виріб згідно вашої розробки. Також ви можете вибрати випуск з нуля. Наші фахівці врахують всі ваші побажання і розроблять макет виробу. Після узгодження макету ми розпочнемо виробництво. Роботи виконуються в строго обумовлені терміни. Ви можете обрати доставку в будь-який населений пункт України.

 

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua