Серед розмаїття нагородної продукції особливо цікаві невеликі литі значки, які використовуються в якості призів, відзнак або сувенірів. Технологія лиття трохи підвищує вартість виробів з металу порівняно з штампованими побратимами, але дозволяє точно виконати навіть дрібні деталі, надаючи нагороди естетичний, урочистий вигляд. В інтернет-магазині компанії «Герольдмайстер» вибір сувенірної продукції – не проблема, незалежно від приводу. Головний недержавний виробник нагород і відзнак в Україні працює, щоб нагороди були гідні нагороджених ними людей.

Асортимент «Герольдмайстер»

Наша компанія ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно поповнюючи каталог продукції новими різновидами литих значків. Оригінальні форми, нестандартні розміри надають нагород індивідуальність. А деталі, виконані за допомогою хімічного гравіювання, надають виробам самобутність і святковість. Вручення пам’ятного значка може зв’язуватися з:

 • випуском з навчального закладу;
 • отриманням призів за участь у змаганнях, громадської діяльності тощо.;
 • приналежністю до певної професії;
 • вступом в громадський рух, організацію;
 • посадовими повноваженнями;
 • річницею важливої ​​події.

Відповідальне ставлення до розробки і втілення дизайну дозволяє нагородних знаків від виробника точно і повно передавати свою суть, підкреслюючи статус власника. Замовивши литий значок, складно не помітити його:

 • міцність,
 • точність відображення складного рельєфу,
 • художність.

Переваги «Герольдмайстер»

Більше 20 років компанія «Герольдмайстер» чітко дотримується свого головному правилу: «Якість – завжди на першому місці». Ми постійно вдосконалюємось і тішимо замовників:

 • простотою оформлення замовлення онлайн або по телефону;
 • короткими термінами виконання роботи;
 • вибором зручного способу оплати;
 • швидкою доставкою по Україні.

Технологи компанії не припиняють роботу над поліпшенням якості виробів, вивчаючи нові методи обробки металів. Впровадження сучасних знань дозволяє надати литим піктограм додаткову міцність при збереженні естетичності.

Як купити?

«Герольдмайстер» – це ексклюзивні литі значки, виконані за вказівками замовника. Купивши пам’ятні призи, вже через кілька днів ви отримаєте їх в Одесі, Дніпрі, Львові чи інших містах, завдяки доставці службою «Нова пошта» з Києва. З нашою продукцією важливі події зможуть стати дійсно незабутніми.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua