Медалі — популярний вид нагородної продукції, що здавна використовувався в якості заохочення за військову службу та досягнення в різних сферах. Методи створення призів з металу постійно вдосконалюються. Високим попитом користуються комбіновані нагороди, що поєднують при виробництві кілька різних технологій нанесення зображення.

Завдяки сучасному обладнанню технологи «Герольдмайстер» створюють високоякісні відзнаки, виготовлені за допомогою штампування чи лиття і прикрашені різними декоративними деталями. В якості прикрас використовуються:

 • фігурні накладні елементи;
 • малюнки кольоровою емаллю;
 • зображення і написи, нанесені методом хімічного травлення.

Всі елементи вміло переплітаються між собою, створюючи єдину композицію. Уміння і талант майстрів «Герольдмайстер» зобили нашу компанію лідером в області створення відзнак та сувенірної продукції з металу в Україні.

Асортимент «Герольдмайстер»

Наш інтернет-магазин пропонує широкий список пам’ятних призів і серйозних нагород, що створюються за стандартними макетами або ексклюзивним ескізами. Команда талановитих дизайнерів і технологів під замовлення розробить і втілить комбіновані медалі для вручення:

 • за академічні або професійні досягнення;
 • за участь або перемогу в конкурсах, спортивних змаганнях чи іншій змагальній діяльності;
 • за заслуги у військовій службі;
 • на честь річниці або ювілею важливої ​​події;
 • в якості атрибуту займаної посади і службових повноважень.

Ви можете замовити призи, сувеніри, нагороди з об’ємного каталогу готових шаблонів або отримати від виробника ексклюзивні відзнаки, зроблені за індивідуальними ескізами по привабливій ціні.

Переваги «Герольдмайстер»

«Герольдмайстер» — це якісна нагородна продукція, виготовлена професіоналами з багаторічним досвідом. Купивши у нас комбіновану медаль, замовник безсумнівно оцінить:

 • простоту онлайн заявки;
 • можливість попереднього розрахунку ціни та термінового виконання роботи;
 • кілька варіантів оплати;
 • швидку доставку замовлення.

Команда досвідчених художників і технологів з 1998 року працює, щоб радувати клієнта якістю і швидкістю виготовлення комбінованих медалей.

Як купити?

В «Герольдмайстер» можна замовити комбіновані відзнаки з унікальним, художнім дизайном, розробленим нашими фахівцями, або самому запропонувати ескіз для створення майбутнього призу. Замовлення буде виконано за 18-25 робочих днів, а готові медалі відправляться з Києва до замовника в Дніпро, Одесу, Львів чи інші міста України, де є відділення «Нової пошти».

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua