Вручення нагородної продукції здавна використовувалося державними органами, приватними підприємствами, військовими та іншими організаціями для заохочення успіхів або старань людини в різних сферах діяльності. Особливою увагою користуються компактні значки з металу, які приваблюють довговічністю, естетичністю і зручністю носіння. Високі художні якості нагород надає нанесення малюнків методом хімічного гравіювання.

Інтернет-магазин компанії «Герольдмайстер» – місце, де просто купити примiрник сувенірної продукції для будь-якої події. Наразi ми є лідерами в Україні серед недержавних виробників нагород, завдяки високій якості виробів, що виробляємою.

Асортимент «Герольдмайстер»

Працюючи з 1998 року, ми постійно підвищуємо декоративні властивості значків з хімічним гравіюванням, незалежно від використання литої або штампованої основи. Компанія виготовляє призи різних форм, розмірів, призначені для вручення:

 • при закінченні навчання;
 • за членство в організаціях;
 • за заслуги в своїй професійній, громадській та іншій діяльності;
 • за отримання будь-якої професії;
 • на ювілей важливої ​​дати.

Увага до кожної деталі при нанесенні малюнка за допомогою хімічного гравіювання – шлях до створення ідеальної нагороди, що передає суть урочистої події. Замовивши подібний значок від виробника, ви зможете оцінити:

 • високий рівень деталізації в дрібних деталях;
 • ідеальну точність нанесення малюнка;
 • стійкість до механічного зносу.

Переваги «Герольдмайстер»

В компанії «Heroldmaster» майстри понад 20 років працюють над виведенням якості призів на новий щабель. Крім того, переваги роботи з нами представлені у:

 • простій онлайн-формі оформлення заявки;
 • високій швидкості виготовлення нагород;
 • наявністю декількох способів оплати;
 • швидкою доставкою в будь-яку частину України.

Значки з хімічним гравіюванням ідеально поєднують чіткість малюнка з бездоганною формою.

Як купити?

В «Heroldmaster» можна придбати компактні призи, виконані за готовими шаблонами або особливим ескізами, що враховують специфіку визначної події. Замовивши виріб з хімічним гравіюванням, ви зможете отримати його в Одесі, Львові, Дніпрі, інших містах, де працюють відділення «Нової пошти». Термін виробництва виробів займе від 18 до 25 робочих днів, в залежності від складності замовлення.

Наші значки – найкраща нагорода за успіхи і старання в будь-якій області, які будуть завжди нагадувати про значущу подію.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua