Вручення нагородної продукції здавна використовувалося державними органами, приватними підприємствами, військовими та іншими організаціями для заохочення успіхів або старань людини в різних сферах діяльності. Особливою увагою користуються компактні значки з металу, які приваблюють довговічністю, естетичністю і зручністю носіння. Високі художні якості нагород надає нанесення малюнків методом хімічного гравіювання.

Інтернет-магазин компанії «Герольдмайстер» – місце, де просто купити примiрник сувенірної продукції для будь-якої події. Наразi ми є лідерами в Україні серед недержавних виробників нагород, завдяки високій якості виробів, що виробляємою.

Асортимент «Герольдмайстер»

Працюючи з 1998 року, ми постійно підвищуємо декоративні властивості значків з хімічним гравіюванням, незалежно від використання литої або штампованої основи. Компанія виготовляє призи різних форм, розмірів, призначені для вручення:

 • при закінченні навчання;
 • за членство в організаціях;
 • за заслуги в своїй професійній, громадській та іншій діяльності;
 • за отримання будь-якої професії;
 • на ювілей важливої ​​дати.

Увага до кожної деталі при нанесенні малюнка за допомогою хімічного гравіювання – шлях до створення ідеальної нагороди, що передає суть урочистої події. Замовивши подібний значок від виробника, ви зможете оцінити:

 • високий рівень деталізації в дрібних деталях;
 • ідеальну точність нанесення малюнка;
 • стійкість до механічного зносу.

Переваги «Герольдмайстер»

В компанії «Heroldmaster» майстри понад 20 років працюють над виведенням якості призів на новий щабель. Крім того, переваги роботи з нами представлені у:

 • простій онлайн-формі оформлення заявки;
 • високій швидкості виготовлення нагород;
 • наявністю декількох способів оплати;
 • швидкою доставкою в будь-яку частину України.

Значки з хімічним гравіюванням ідеально поєднують чіткість малюнка з бездоганною формою.

Як купити?

В «Heroldmaster» можна придбати компактні призи, виконані за готовими шаблонами або особливим ескізами, що враховують специфіку визначної події. Замовивши виріб з хімічним гравіюванням, ви зможете отримати його в Одесі, Львові, Дніпрі, інших містах, де працюють відділення «Нової пошти». Термін виробництва виробів займе від 18 до 25 робочих днів, в залежності від складності замовлення.

Наші значки – найкраща нагорода за успіхи і старання в будь-якій області, які будуть завжди нагадувати про значущу подію.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua