Грамоти і дипломи не поступаються в ексклюзивності медалям та іншим пам’ятним знакам. Компанія «Герольдмайстер» виготовить на замовлення будь-яку партію дипломів. Вироби можуть бути виконані за стандартним готовим шаблоном, по вашому ескізу або згідно макету, розробленому нашими дизайнерами. На будь-яку партію ми пропонуємо лояльні ціни, а доставка замовлень виконується по всій Україні.

Ексклюзивні нагородні документи

Грамоти і дипломи представляють собою аркуші форматом А3, А4 або А5. В якості основи використовується офсетний або крейдований папір, дизайнерський картон. Для реалізації обраного дизайну під замовлення використовуються різні методики: тиснення, фольгування, лакування.

Ви можете зробити замовлення випуску потрібної партії за стандартним шаблоном, в такому випадку ціна буде мінімальною. Якщо у вас вже є готовий макет, ми виконаємо друк згідно з вашими ескізами. Також ми працюємо над ексклюзивними замовленнями. У нашій компанії працюють професійні дизайнери, які розроблять макет спеціально для вас. У ньому буде передана тематика і рівень події, з приводу якої буде проводитися вручення. Якщо грамота або диплом вручається в рамках компанії, то наші фахівці зможуть передати фірмовий стиль.

Що врахувати при покупці:

  • необхідність зазначення персональних даних одержувача;
  • інформація про людину, що вручатиме нагороду;
  • інформація про одержувача, вітальний текст;
  • наявність підпису того, хто вручатиме диплом.

Для більшої презентабельності виріб може бути розміщено в спеціальній рамці. Якщо потрібно масове вручення виробів, то ви можете вибрати прості варіанти. Для особливих випадків підійдуть варіанти в рамці, з тисненням, фольгуванням та іншими ефектами.

Виготовлення металевих дипломів і грамот на замовлення

Особливою презентабельністю і довговічністю володіють вироби з металу. У виробництві використовується глянцевий або матовий метал, текст наноситься методом гравіювання або травлення, для передачі індивідуального дизайну використовуються кольорові емалі. Особливі, ексклюзивні вироби покриваються золотом, сріблом або лаком.

Для презентації металевих грамот і дипломів можуть бути виготовлені рамки або плакетки — спеціальні підкладки з дерева. Такі моделі будуть гідною прикрасою і займуть почесне місце на робочому столі або стіні. Вони не бояться сонячних променів та вологи, не мнуться в разі дотику пальців і не змінюють свого зовнішнього вигляду. Незважаючи на презентабельний вигляд, вартість таких виробів повністю демократична.

Переваги роботи з «Герольдмайстер»

Над виконанням вашого замовлення буде працювати ціла команда фахівців. Ми працюємо на ринку з 1998 року, тому знаємо всі тонкощі виробництва нагородної продукції. Ви можете замовити виробництво партії товарів за стандартним макетом або ексклюзивні вироби з індивідуальним дизайном. Наші фахівці готові виконати під замовлення навіть термінову партію. Зверніться до наших менеджерів за консультацією.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua