Сьогодні будь-хто може використовувати такі знаки заохочення, як медалі. Вони поширені в корпоративному сегменті для нагородження співробітників і бізнес-партнерів, в спортивних організаціях для заохочення призерів, в дитячих установах, на конкурсах та фестивалях  для нагородження учасників. Кожна подія — виняткова, тому вимагає особливих нагород. Найкращим варіантом є виробництво медалей на замовлення.

Компанія «Герольдмайстер» з 1998 року займається випуском нагородної продукції. У нашому арсеналі — сучасне обладнання, досвідчені майстри і безліч успішних ідей. Компанія виготовляє подарункові вироби з нуля або за власним ескізом замовника.

Особливості виготовлення подарункових медалей на замовлення

У виробництві ми використовуємо латунь або мідь. Це пластичні матеріали, які в процесі виробництва дозволяють відтворити на поверхні найдрібніші деталі. При цьому ціна виробів залишається на доступному рівні.

Виробництво може здійснюватися за трьома напрямками:

 • по стандартному макету,
 • по макету замовника,
 • з розробкою індивідуального макету нашими дизайнерами.

При виборі варто враховувати формат події, до якої приурочена нагорода. Якщо це регулярний захід з великою кількістю нагороджених – достатньо замовити випуск стандартного тиражу. Це буде більш доступно за ціною. Сувенірні медалі, приурочені до ювілею, важливого свята або події, повинні бути індивідуальними. Таким чином наші майстри зможуть передати в оформленні основну тематику події, до якої приурочена нагорода. Сувенірні медалі можуть мати не тільки ексклюзивний дизайн, але і нестандартний розмір. В цілому будь-який з параметрів може бути підібраний індивідуально.

Будь-яка медаль має дві сторони: аверс і реверс. Більш бюджетні медалі декорують тільки на аверсі, при цьому реверс залишається просто гладким. Якщо вам потрібна тонка, ексклюзивна робота, індивідуальний дизайн може бути виконаний під замовлення на обох сторонах, а також на гурті — ребрі медалі.

Для декорування використовується безліч різних технік. Гальванічним методом може бути нанесено покриття з золота, нікелю, міді та срібла. Також може бути використаний ефект штучного зістарювання, додання поверхні глянцевого блиску або матовості.

Покриття емаллю

Щоб зробити дизайн виробу більш ефектним, використовується технологія покриття кольоровими емалями. Ця технологія відрізняється простотою, універсальністю і доступною вартістю. Емалеві фарби наносять в спеціальні заглиблення всередині виробу. Таким чином дизайн виходить більш реалістичним. Емаль відрізняється багатством і глибиною кольору, не боїться сколів та подряпин.

Типи кріплень медалей:

 • стрічка,
 • колодка,
 • рамка.

Колодка являє собою декоровану пластину прямокутної, квадратної або будь-якої іншої форми. Вона може бути пофарбована емалями або обрягнута стрічкою. Використовується для ексклюзивних виробів і дозволяє кріпити медаль прямо на одяг.

Вироби на стрічці користуються великою популярністю. Ви можете купити вже готові або замовити виготування ексклюзивних стрічок. Медалі в рамках виконують роль сувенірів. Такі презентабельні вироби мають солідний вигляд і підходять для особливих випадків.

Переваги роботи з «Герольдмайстер»:

 • маємо широкі знання технологій і забезпечуємо ринок України і СНД нагородною продукцією з 1998 року;
 • надаємо широкий вибір готових макетів і розробляємо індивідуальний дизайн;
 • виконуємо термінові замовлення;
 • пропонуємо доступні ціни;
 • організуємо доставку замовлень по всій території України.

Наша компанія стане вашим надійним партнером та виконає замовлення будь-якого обсягу в обговорені терміни.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua