Нагородна продукція здавна використовується державними та приватними підприємствами, органами судової, виконавчої і військової влади в якості заохочення або подяки за видатні досягнення людини. Медалі з металу — один з найстаріших видів почесних нагород. Їх популярність пояснюється естетичним зовнішнім виглядом, довговічністю, зручним носінням. В інтернет-магазині «Герольдмайстер» можна знайти і купити відзнаки до будь-якої ситуації. Рельєфний малюнок або написи, нанесені методом хімічного гравіювання, роблять сувенірну продукцію від виробника красивою зовні і стійкою до пошкоджень. За допомогою технології травлення барвистими, рельєфними малюнками можна також прикрасити комбіновані призи.

Асортимент «Герольдмайстер»

Каталог готових медалей з металу, зроблених командою досвідчених дизайнерів і технологів, постійно розширюється. Серед доступних до замовлення виробів на литій чи штампованій основі із застосуванням хімічного гравіювання, пам’ятні або нагородні знаки, що вручаються:

  • за видатні успіхи в роботі, навчанні;
  • за перемогу або участь в спортивних та інших змаганнях;/li>
  • за заслуги у військовій службі;
  • у якості атрибуту займаної посади;
  • до річниці або ювілею важливих подій.

Замовити призи можна за готовим шаблоном, довіривши розробку ексклюзивного дизайну талановитим художникам або самостійно зробити начерки майбутньої нагороди. Ціна замовлення залежить від тиражу і складності роботи, але завжди залишається невисокою.

Переваги «Герольдмайстер»

Якість нагородної продукції — те, на що направлена робота команди «Герольдмайстер». Сучасне обладнання розроблено для нанесення точного, чіткого хімічного гравіювання. Крім того, купивши медалі у нас, можна порадіти:

  • попередньому підрахунку ціни замовлення (без урахування доставки);
  • простоті онлайн заявки;
  • можливості термінового виконання роботи;
  • зручній оплаті;
  • швидкій обробці та доставці.

Завдяки багаторічному досвіду (працюємо з 1998 року), майстри хімічного гравіювання здатні виконати малюнок будь-якої складності.

Як купити?

«Герольдмайстер» — це швидке і якісне створення нагородних і пам’ятних медалей з красивим хімічним гравіюванням, які стануть нагадуванням про значущі події. Залежно від складності дизайну, виробництво тиражу виробів займе від 18 до 25 робочих днів. Готові призи будуть відправлені з Києва в будь-яке місто, вказане замовником, включаючи Одесу, Львів, Дніпро та інші населені пункти України. Вже через кілька днів ви зможете особисто оцінити якість і естетичний вигляд наших нагород.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua