Зміцнити національну єдність допомагають значки з українською символікою. Вироби із зображенням прапора, герба або відомими цитатами стануть гідною прикрасою і доречним подарунком для кожного патріота.

Компанія «Герольдмайстер» займається виготовленням різних видів значків. Крім виробів з символікою України, ви можете замовити корпоративні значки. Ми пропонуємо широкий вибір готових рішень і ввиготовляємо вироби, розроблені спеціально за завданням замовника. На тираж будь-якої кiлькості ми пропонуємо доступні ціни, доставка замовлень проводиться по всій території України.

Значки з українською символікою та корпоративна атрибутика

Такі невеликі вироби мають значне ідейне навантаження. Якщо ви вибираєте вироби з національною символікою, вони допоможуть продемонструвати ваші погляди. Такий значок в якості сувеніра буде приємний як вашій близькій людині, так і гостю з іншої країни. У корпоративному сегменті такі вироби грають не меншу роль.

Переваги використання корпоративних значків:

  • зміцнення командного духу колективу;
  • демонстрація благополуччя і надійності компанії;
  • реклама бренду пролонгованої дії;
  • вдалий сувенір для бізнес-партнерів і клієнтів.

Таку атрибутику можна кріпити на одяг, сумки, рюкзаки.

Особливості виконання значків на замовлення

Вироби виконуються декількома способами: хімічне гравіювання, литво, штампування. Кожна з технік дозволяє отримати певну ступінь деталізації і якості готового виробу. Тому при оформленні замовлення варто обговорити вимоги до якості виробу і особливості дизайну, щоб ціна виготовлення була максимально виправданою.

У виробництві атрибутики під замовлення використовується безліч технік, щоб надати готовому виробу потрібну форму, фактуру і колір. Для цього ми використовуємо:

  • гальваніку – покриття золотом, нікелем, сріблом, міддю,;
  • штучне зістарювання (патинування);
  • декорування камінням і стразами;
  • рельєфні форми.

Якщо вам потрібні ексклюзивні вироби невеликим тиражем, ви можете замовити литі значки. Ціна таких виробів більш висока, але дана технологія дозволяє домогтися високого рівня деталізації. Для серійного виробництва великої кількості виробів, наприклад, для крупних компаній, учасників конференцій та виставок підійдуть моделі, виготовлені методом хімічного гравіювання або штампування.

Також при замовленні варто враховувати спосіб кріплення. Великі вироби кріпляться за допомогою гвинта, а більш дрібні і легкі – за допомогою шпильки.

Переваги роботи з «Герольдмайстер»

Наша компанія представлена ​​на ринку з 1998 року. За цей час ми стали надійними партнерами найбільших компаній і організацій на території України та СНД. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності. Ви можете обрати вироби за зразками, представленими в нашому каталозі, або замовити розробку індивідуального макету. Ми гарантуємо дотримання всіх ваших вимог і відповідність готового виробу заявленому. Замовлення виконуються в обговорені терміни. Також можна замовити виготовлення термінової партії. Крім того, у каталозі ви зможете придбати іншу нагородну продукцію та атрибутику. Наші фахівці на замовлення виготовлять вироби будь-яких нестандартних форм, з символікою України, корпоративними символами та іншими зображеннями.

Замовити виготовлення потрібної партії можна в Києві, зателефонувавши нам за телефоном 044-465-62-25. Ми організуємо оперативну доставку замовлень в будь-який населений пункт.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua