Спортивні змагання – прекрасний спосіб показати силу і красу людського тіла. Досягнення видатних успіхів у спорті – результат утомливих тренувань і безлічі яких докладають зусиль. Тому кожен учасник знаменних подій в цій області заслуговує на нагороду. «Герольдмайстер» – лідер в Україні по виготовленню ексклюзивних медалей і значків з металу для заохочення за видатні заслуги в галузі спорту, перемогу або участь в змаганнях.

Асортимент «Герольдмайстер»

Працюючи в галузі створення нагородної продукції з 1998 року, ми заслужили славу талановитих майстрів, здатних за кілька днів виготовити унікальні призи або сувенірні значки, призначені для:

 • нагородження призерів або учасників державних або світових змагань,
 • членів спортивних команд навчальних закладів , підприємств, приватних, політичних або міських організацій,
 • заохочення тренерів і арбітрів за роки успішної роботи.

Також в каталозі виробів від виробника можна знайти медалі, які стосуються пам’ятних дат (ювілеїв створення команд, спортивних організацій і т.д.). Бездоганний урочистий вигляд створюваних нагород забезпечується використанням сучасних технологій в області виготовлення:

 • литих,
 • штампованих,
 • комбінованих,
 • прикрашених методом хімічної гравіювання виробів.

Застосування якісних матеріалів і передових методів їх обробки дозволяє знизити ціну готових призів, уберегти їх від стирання, забезпечивши довговічність. Команда художників і технологів здатна втілити в металі нагороди нестандартних форм, роблячи кожне творіння неповторним.

Переваги «Герольдмайстер»

Понад 20 років успішної роботи «Герольдмайстер» в області виготовлення відзнак і сувенірної продукції – надійне свідчення якості наших товарів. Ми з увагою і повагою ставимося до потреб замовників, незмінно радуючи:

 • однаковою простотою оформлення замовлення онлайн, по телефону або при особистій зустрічі;
 • розрахунком вартості замовлення ще до його оформлення;
 • готовністю до термінового виготовлення призів для важливих змагань;
 • можливістю створення продукції за готовими шаблонами, представленими в інтернет-магазині, або ексклюзивним ескізами;
 • вибором зручного способу оплати;
 • можливістю відправки замовлення в різні міста України.

Для досвідчених сертифікованих майстрів, які працюють в нашій компанії, якість роботи завжди в пріоритеті.

Як купити?

«Герольдмайстер» – це не тільки висока якість виробів, але і відмінний сервіс. У компанії можна купити стандартні відзнаки для учасників спортивних змагань, замовити унікальний виріб, виготовлене за спеціально створеному досвідченим художником ескізу або вашим ескізами. Залежно від складності роботи, замовлення виконується за 18-25 днів, а потім вирушає з Києва у зручний для замовника відділення «Нової пошти» до Львова, Одеси, Дніпро або інші міста.

Ми довіряємо своїм клієнтам, тому оплатити нагороди можна як попередньо (готівкою або карткою), так і при отриманні замовлення. З «Герольдмайстер» кожен учасник спортивної події зможе відчути себе переможцем.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua