Будь-яке змагання супроводжується врученням нагород переможцям. Причому, чим вище за рівнем змагання в спорті, тим цікавіше по дизайну стають кубки, грамоти та медалі. Компанія «Герольдмайстер» розробляє індивідуальні проекти, підбирає технологію, матеріал для виготовлення та пропонує доступні ціни за каталогом. У нас можна придбати медалі будь-якого виду.

Різновиди спортивних нагород

Нагороди для спорту включають великий асортимент різної вартості. Медалі за Олімпіаду, чемпіонати світу, країни, окремих міст. За перемогу у регіональних змаганнях можуть вручатись і міські медалі. Переможці також одержують стрічки чемпіонів, кубки, пам’ятні сувеніри, дипломи. Весь асортимент такого товару ви можете замовити в нашій компанії — провідній в Україні з виробництва сувенірно-нагородної продукції.

За що спортсмени отримують нагороди

Чемпіони, які посіли п’єдестал пошани, одержують медалі в обов’язковому порядку. Багато організаторів змагань, особливо дитячих та сімейних, можуть додатково нагороджувати всіх учасників, заохочуючи їх спортивні здобутки. Спортсмени, які здобули перемогу у змаганнях світового масштабу (Олімпійські ігри, континентальні, європейські), здобувають і державні нагороди України.

До найпоширеніших нагородних елементів належать такі вироби, які можна замовити будь-якої миті:

 1. Медалі, що вручаються за І, ІІ та ІІІ місце. Традиційні медалі виготовляють із металу. До нагород підбираються футляри з оригінальним зображенням – як капсульні (простіші та дешевші за ціною), так і дорогі, зроблені зі шкіри та деревини.
 2. Кубки для виробництва беруть різний матеріал: дерево, метал, акрил, скло, кераміку. Найбільш звичними є металева атрибутика, прикрашена пам’ятним гравіюванням та зображеннями.
 3. Грамоти – обов’язковий атрибут змагань будь-якого типу. Традиційно їх роблять із щільного картону, але є моделі із пластику, акрилу, дерева.
 4. Пам’ятні значки невеликий розмір. Їх вручають учасникам змагань, які не змогли посісти призові місця.

Крім загальноприйнятих виробів за спортивні здобутки, організатори часто підносять спортсменам та інші презенти: сувеніри, тематичні фігурки. Вони можуть йти від спонсорів змагань та нести логотипи, іміджеві складові певних корпорацій чи компаній.

Технології виготовлення спортивних медалей

Компанія «Герольдмайстер» використовує передові техніки та сучасне обладнання під час виробництва нагородної продукції. Доставка здійснюється як по Києву, так і до інших міст країни.

Ливарна технологія. Лиття – одна з древніх методик, що є плавкою металу і подальше надання масі певної форми. Сучасна технологія лиття вивірена до досконалості та має низку переваг:

 • можна створювати медалі найскладніших, химерних форм будь-якого дизайну та діаметру, у тому числі та з отворами;
 • стає доступним виготовлення 3D медалей;
 • забезпечує максимально чітку деталізацію;
 • зручно при створенні великих за розміром діаметра чи рельєфних варіантів.

Метод штампування, який є одним з найпоширеніших. Ідеальна технологія під час виробництва медалей великих партій. Вона відноситься до бюджетної вартості та має наступні плюси:

 • висока якість та деталізація виробів;
 • можна створювати важкі та важкі медалі;
 • вироби відмінно поліруються і мають чіткі промальовки;
 • добре піддаються гальваніку (покриття під золото, срібло, бронзу).

У виробництві атрибутики застосовуються метали міді, латуні, також дорогоцінні метали. Використовується методика гарячої емалі, піскоструминна обробка, застосовуються античні покриття, що надають виробам благородного та презентабельного вигляду. Усі варіанти ви можете побачити у каталозі нашого сайту та купити з адресною доставкою по Україні.

Чому краще купити нагородну атрибутику в «Герольдмайстер»

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і суворо дотримуємося нашої головної мети — зробити так, щоб медалі та ордени ставали гідними нагородження людей. На першому місці ми маємо якість, виявлення потреб для кожного клієнта. Чекаємо на ваші замовлення!

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua