Вручення медалі — один з найкращих способів відзначити заслуги людини в будь-якій сфері. Серед різноманіття нагородної продукції (значків, коларів, орденів, плакеток) саме призи, виготовлені методом лиття, виглядають найбільш естетично. Технологія виробництва дозволяє створювати з металу відзнаки будь-якої складності.

Досвідчені дизайнери і технологи «Герольдмайстер» розроблять і втілять в металі нагородно-сувенірну продукцію, яка точно відповідатиме приводу вручення: трудовим або навчальним успіхам, річниці події чи підприємства, подяці за виконані дії, надані послуги тощо.

Асортимент «Герольдмайстер»

Ми працюємо з 1998 року, постійно розширюючи вибір готової продукції і вдосконалюючись в технології лиття нагород та відзнак. В інтернет-магазині можна купити литі нагороди, створені за стандартними шаблонами або виготовлені по ексклюзивним макетам, щоб відзначити:

 • заслуги перед державою;
 • корпоративні успіхи (виготовляються для приватних і державних організацій за індивідуальними ескізами);
 • успіхи у військовій службі (службовий стаж, участь в бойових операціях, виявлену відвагу);
 • перемогу або участь в спортивних або інших змаганнях.

Також нагородна продукція може вручатися в честь річниці важливої події або говорити про посади і повноваження нагородженої людини. Каталог виробів, виготовлених методом лиття, включає безліч ексклюзивних моделей, що приваблюють:

 • естетичним виконанням;
 • ідеальною деталізацією тиражованих виробів;
 • ціною.

Відзнаки від виробника не обмежуються виготовленням методом лиття. Для урочистого вручення можуть використовуватися комбіновані нагороди з рельєфними малюнками, нанесеними методом хімічного гравіювання. При виготовленні литих медалей за бажанням замовника можуть регулюватися будь-які параметри, включаючи товщину, об’єм, форму і розмір.

Переваги «Герольдмайстер»

Високоякісні призи і нагороди, виготовлені з металу, — візитна картка «Герольдмайстер», що дозволила компанії завоювати репутацію кращого, найбільшого в Україні недержавного виробника.

Співпраця з нами дозволить оцінити всі переваги роботи з професіоналами:

 • швидкість і простоту оформлення онлайн-замовлення ;
 • можливість виконання роботи будь-якої складності за ескізами замовника або за макетами, розробленими нашими художниками;
 • прискорене виконання термінових замовлень;
 • привабливі ціни;
 • зручну систему оплати і доставки.

Замовивши у нас вироби, створені методом лиття, ви отримаєте довговічні і красиві відзнаки, виготовлені на совість.

Як купити?

В «Герольдмайстер» можна замовити вироби, створені за стандартними шаблонами або власними уподобаннями. Майстри однаково якісно виготовлять нагороди згідно макетів дизайнерів або за ескізами, наданими замовником. Термін виконання замовлення і кінцева ціна послуг залежать від тиражу призів, складності виконання, терміновості роботи. Виконане і сформоване замовлення відправляється з Києва до міста замовника (Львова, Одеси, Дніпра або ін.).

Для зручності клієнта оплата може проводитися готівкою і безготівково, вноситися в якості передоплати або після отримання товару на руки. Ми працюємо, щоб жодна важлива подія не залишилася забутою.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua