Нагородна продукція включає безліч видів відзнак, серед яких особливий інтерес викликають компактні штамповані значки. Невеликі фігурні вироби за невисокою ціною дозволять віддячити, заохотити, відзначити професійну приналежність людини, і стануть хорошою заміною нагородним або пам’ятним медалям з металу.

Замовити маленький приз можна в інтернет-магазині головного недержавного виробника нагород та сувенірної продукції в Україні — фірми «Герольдмайстер». Досвідчена команда із задоволенням виготовить для вас відзнаки будь-якої складності за допомогою штампування або лиття.

Асортимент «Герольдмайстер»

«Герольдмайстер» постійно розширює власні горизонти, регулярно поповнюючи каталог товарів новими оригінальними штампованими значками. Незвичайні форми, розміри, детальні кольорові малюнки за допомогою хімічного гравіювання виконуються з точністю згідно до побажань замовника.

Нагородні пам’ятні значки можуть вручатися:

 • на честь закінчення навчального закладу;
 • в якості призу за участь в спортивних змаганнях, творчих конкурсах;
 • як символ приналежності до професії;
 • у вигляді сувеніра з логотипом компанії;
 • в якості знаку приналежності до громадського руху або організації.

Знаки відмінності від виробника точно передають своє призначення через привабливий дизайн, розроблений нашими художниками з нуля або за вашими ескізами. Дякуючи сучасній технології штампування, значки:

 • оптимальні за ціною,
 • довговічні,
 • стійкі до механічних і хімічних пошкоджень.

Переваги «Герольдмайстер»

Компанія «Герольдмайстер» зобов’язана своїм багаторічним успіхом основному кредо всієї команди: «Головне — якість». Співпрацюючи з нами, замовник не зможе не відзначити:

 • простоту оформлення замовлення;
 • високу швидкість роботи;
 • зручну систему оплати;
 • доставку по Україні.

Всі наші майстри постійно підвищують свою кваліфікацію, що підтверджується сертифікатами. А робота на сучасному обладнанні дозволяє технологам створювати ексклюзивні штамповані призи з ідеальною точністю малюнка.

Як купити

«Герольдмайстер» — це висока якість нагородної продукції, втілена в металі. Щоб купити пам’ятні або сувенірні значки, достатньо залишити заявку консультантам фірми в режимі онлайн або по телефону. Замовлення буде виконано за 18-25 робочих днів, а потім відправиться з Києва в будь-яке з міст країни: Львів, Дніпро, Одесу чи ін. З нами жодна пам’ятна подія не залишиться непоміченою.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua