Ексклюзивний сувенір — прекрасний діловий подарунок бізнес-партнерам, клієнтам і співробітникам організації. Компанія «Герольдмайстер» виготовляє сувеніри з металу і його комбінацій з каменем, склом і деревом. Крім сувенірів, ви можете замовити нагородну продукцію, виконану на плакетці. Це нагородна дошка з цінних порід деревини, на яку наносяться написи, логотипи і зображення. Ми пропонуємо серійний випуск та виготовлення ексклюзивних сувенірів з символікою преміум-класу. Наша компанія пропонує доступні ціни, виготовлення на замовлення потрібної партії в установлені терміни. Замовлення доставляються по всій території України.

Сувенірна продукція від «Герольдмайстер»

Ексклюзивні вироби з персональною символікою значно відрізняються від лінійної продукції, яку можна купити в магазинах. Такі вироби мають зовсім інше призначення. Вони покликані підкреслити статусність дарувальника і його особливе ставлення до одержувача. У роботі використовуються якісні матеріали, а у відтворенні макета опрацьовуються найдрібніші деталі. Тільки виріб, виготовлений на замовлення, зможе повністю передати ваші цілі, статусність і настрій тієї події, до якої приурочено вручення.

Плакетки

Це нагородні дошки, які виконуються з цінних порід деревини і включають нагородну атрибутику. Виробництво здійснюється в два етапи:

  • виготовлення безпосередньо самої плакетки з дерева,
  • виготовлення інших елементів: таблички з текстом, зображення з корпоративною або державною символікою.

Перевагою такого способу виконання нагород є їх презентабельність. На відміну від грамот, медалей та дипломів, такий виріб — цілісна композиція, яку можна повісити на стіну або поставити на стіл. Дерев’яна основа додає виробу солідності. Ви можете обрати форму і відтінок плакетки. Основу виконують з вишні, горіха або бука. Для надання відтінку червоного дерева, дуба та інших цінних порід використовуються кольорові плівки або обробка лаком. Таким чином можна підібрати основу в тон інтер’єру приміщення, де буде стояти такий презент.

Виріб може бути вироблено за зразком на основі варіантів, представлених в нашому каталозі. Також ви можете замовити випуск необхідної партії за індивідуальним ескізом. Наші дизайнери розроблять макет як самої основи, так і елементів, які будуть розміщені на ній. Вироби виконуються з різною символікою, корпоративними знаками.

Переваги роботи з «Герольдмайстер»

Наша компанія існує з 1998 року. За цей час ми напрацювали постійних клієнтів в державних органах Міністерства фінансів, СБУ, Олімпійського комітету, Генштабу України та багатьох інших державних структур.

Переваги сувенірів, виготовлених на замовлення:

  • широкий вибір готових рішень і можливість розробки індивідуального ескізу,
  • виконання термінових замовлень,
  • доступні ціни,
  • висока якість виробів,
  • доставка по всій Україні.

Ми готові виконати під замовлення роботу будь-якої складності в найкоротші терміни.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua