Військова фурнітура – важлива та невід’ємна частина армійського обмундирування. З її допомогою позначається звання, рід військ. Службовець може підкреслювати унікальність іміджу і показувати досягнення перед батьківщиною. У каталозі компанії «Герольдмайстер» представлений багатий асортимент значків, шевронів, гербів, нашивок, емблем, затискачів краватки, зірок, кокард, блях та інших виробів за доступною вартістю від заводу. Ви можете купити їх з доставкою як по Києву, так і по інших містах України.

Фурнітура для військової уніформи

Атрибутика для форми постійно змінюється, розробляються нові її модифікації, затверджується зовнішній вигляд для парадів та повсякденного носіння. Компанія «Герольдмайстер» пропонує купити найкращі моделі металевої фурнітури, що створюються у суворій відповідності до встановлених стандартів країни та міністерства оборони.

У нас можна купити або замовити оптову партію фурнітури за доступною ціною:

  • кокарди та емблеми: знаки, які кріпляться до головного убору та містять інформацію про рід військ;
  • околиці (кутки до берету): атрибути використовуються як для щоденної, так і для парадної уніформи;
  • емблеми та зірки для петлиць: вони розташовуються на куточках коміра або погонах одягу та визначають рід військ та звання;
  • краватки: виконують декоративну функцію в спорядженні, підкреслюючи рід військ, де служить військовий;
  • запонки: яскравий елемент стилю, що надає елегантності та суворості військовому, в основному використовується для командувачів на парадах;
  • ґудзики для одягу: застосовуються для щоденної та парадної уніформи, мають емблеми та вказують на вид військ, де служить військовий.

У каталозі нашої компанії за доступною вартістю ви також можете замовити різні знаки військового спорядження з металу, лички, бляхи, орнаменти, державні гудзиків та інші елементи для військової форми. Кокарди та службова фурнітура виготовляються з різних металів та мають різноманітні типи кріплень: з «вушками», «вусиками». До поширених типів застібок відносяться гвинтові, які є найбільш міцними та надійними у спорядженні.

Навіщо застосовується військова фурнітура

Головне завдання сучасної військової фурнітури – наочна демонстрація звань військового, належність його до певних родів військ. Спеціалізовані аксесуари підкреслюють унікальність фірмової стилістики та виділяють її.

У компанії «Герольдмайстер» за доступними цінами від заводу ви можете замовити як стандартизовану фурнітуру, так і індивідуальне виготовлення оптових або штучних партій. З вами будуть працювати наші найкращі дизайнери та проектувальники.

Що необхідно враховувати при покупці військової фурнітури

Головне – це гарна якість складових, надійність та міцність матеріалу та зручність при використанні фурнітури. Аксесуари повинні точно відповідати встановленим в Україні вимогам та стандартам. Саме такі зручні у використанні вироби вищої якості представлені в асортименті «Герольдмайстер» у Києві.

Чому вигідно купити військову фурнітуру у компанії «Герольдмайстер»

З 1997 р. «Герольдмайстер» успішно працює у сфері сувенірно-нагородної продукції. Наші майстри добре вивчили всі нюанси цієї непростої технології та гідно тримають марку одних із найкращих у країні. Наша продукція як нагородна, так і воєнізована створюється за високими канонами якості. До кожного замовника ми підходимо індивідуально, розробляючи дизайн-проекти з огляду на всі особливості та побажання. У нас ви знайдете високу якість, відточений професіоналізм та доступні ціни на всю продукцію.

Відгуки

Свідотство BAGRATIONI

Ми хотіли б подякувати та підтвердити, що знаки Королівського ордену Орла Грузії виготовлені Вашим підприємством “Герольдмайстер” – високої якості. У нас немає жодних сумнівів у тому, що Ваші художні та виробничі навички будуть на такому ж високому рівні. Всі знаки нашого дому ми будемо виготовляти у Києві на Вашому підприємстві “Герольдмайстер”.

Дізнатися вартість виготовлення подібного виробу

Всі вироби, які розміщені на сайті нашого підпрємства, виготовляються під замовлення та не можуть бути реалізовані третім особам. Виключенням є вироби, які розміщенні в розділі "Магазин" даного сайту


У процесі виготовлення використовуюється сучасне обладнання, дотримуються усі традиційні технології прийняті у фалеристиці.

Вироби виготовляються зі сплавів міді або дорогоцінних металів, використовуются синтетичні або горячі емалі.

ПП «Герольдмайстер» Contact Details:
Main address: ул. Бориспольская, 17-В 02093 Киев, Украина
Tel:+38(044) 465-62-25, E-mail: office@bozon.ua