Вироби з металу красиві і довговічні. Саме тому вони користуються найбільшим попитом серед усіх видів нагородної або сувенірної продукції. Металеві значки, брелки, медалі багато років служать нагадуванням про важливі події, досягнення, надані послуги, участі в організаціях, змаганнях, заходах.

Технологія виготовлення значків

В залежності від призначення, тиражу, переваг до художнього оформлення сувеніри з металу можуть виготовлятися різними способами, що включають:

– штампування;
– лиття;
– хімічне травлення;
– комбіновані методи.

Масове виготовлення сувенірної продукції виробляється методом штампування. Застосування технології виправдане при тиражі від 500-1000 шт. Для початку виробництва необхідно змоделювати майбутній значок на комп’ютерній програмі, а потім виготовити відповідну модель. За допомогою заготовки з металу створюється матриця, якою і видавлюються готові сувеніри.

Виготовлення значків з металу методом ювелірного лиття більш тривалий і трудомісткий процес, який, тим не менш, вражає якістю результатів. Така методика створення сувенірів дозволяє отримувати об’ємні вироби з ретельно опрацьованими деталями. Для виробництва кожного значка , медалі, ордени або брелка використовується власна одноразова форма, що заповнюється металом до застигання, що і дозволяє створити надзвичайно міцну і красиву сувенірно-нагородну продукцію.

Хімічне травлення і лазерний друк процеси нанесення на заготовку з металу задуманого зображення. Лазерний друк може бути чорно-білою (гравірування) або кольоровий (гравертон). Ця технологія виготовлення дозволяє наносити на знаки відмінності з металу логотипи, написи та інші елементи. Хімічне травлення полягає в витравлення кислотою фігурних заглиблень, які заповнюються кольоровими холодними емалями, формуючи малюнок. Така методика виробництва дозволяє зменшити зазори між різними елементами зображення в порівнянні зі штампуванням, надаючи значку більш елегантний вигляд.

Типи виготовлених значків і сувенірів

Приводів, щоб вручити комусь значок або брелок, може бути безліч. Вони широко використовуються в корпоративній практиці для нагородження відзначилися співробітників, створення почуття спільності у колективу, засвідчення приналежності людини до певної професії та ін. Ми займаємося виготовленням значків:

– академічних пов’язаних з навчанням або випуском з середньої, спеціальної або вищого навчального закладу;
– службових говорять про приналежність до співробітників компанії, займаної посади і т.д. Найчастіше на поверхню подібних сувенірів наноситься логотип підприємства;
– спортивних вручаються за приналежність до команди, перемогу або участь в змаганнях, досягнення в області спорту;
– членських виготовляються для членів різних організацій, спілок, гуртків тощо.;
– пам’ятних приурочених до участі в певних подіях або в пам’ять про який-небудь видатного діяча;
– нагрудних жетонів одна з форм нагородної продукції, вручається в якості заохочення або відзнаки;
– ювілейних створюються в зв’язку з річницею або ювілеєм важливих подій;
– сувенірних нагадують про відвідування будь-яких значущих місць або заходів.

Серед усіх видів відзнак особливу роль грають медалі. Такі нагороди мають великий значимістю для одержувача, тому повинні бути виконані з усією ретельністю. Технологія створення медалей з металу найчастіше комбінована, що поєднує штамповані або литі і художні елементи.

Компанія «Герольмайстер» – лідер в Україні по виготовленню нагородних і сувенірних виробів будь-якої складності, з яким значущі дати, події і досягнення стануть по-справжньому запам’ятовуються.

19.10.2018