Нагорода – набагато більше, ніж просто предмет інтер’єру. Ця річ символізує прагнення до перемоги, є заповітним талісманом, надихаючим на нові досягнення. Для того, щоб виріб, дорогий вам або вашим близьким, залишався на увазі довгі літа, продовжував піднімати настрій і мотивувати, роботи по виготовленню повинні проводитися справжніми професіоналами.

Наша компанія “Герольдмайстер” має все необхідне для виробництва гідної нагородної продукції і сувенірів. Ми використовуємо новітні технології виготовлення виробів, вдосконалюючись з кожним днем.

Види технологій виготовлення нагородної продукції

Штампування – деформація металу в спеціальному пристосуванні (штампі) зі зміною форми і передачі рельєфу різних зображень.

В даному випадку, знаки роблять з металів, які добре піддаються обробці:

мідь;

латунь;

дорогоцінні метали і сплави.

Потім вироби можна покрити сріблом, нікелем або гальванічним золотом. Штамповані медалі і значки користуються великим попитом серед державних і приватних організацій. Плюс такого способу виготовлення – отримані деталі немає необхідності обробляти знову, вони мають гарну якість і доступну ціну.

Лиття – ця технологія полягає в наповненні спеціально підготовленої форми рідким сплавом з повним переходом в твердий стан. Зазвичай, цей метод використовується для створення дорогих нагород, які мають складні форми: ордена, значки, колари та інші. Цей спосіб дозволяє робити як односторонні, так і двосторонні вироби. Як матеріал для лиття нагородної продукції використовують кольорові і дорогоцінні метали:

сплави латуні;

срібло;

золото.

Виготовлення таким чином займає тривалий час, процес вважається складним і вартість кінцевого результату буде вище, ніж при виготовленні методом штампування.

Комбіновані відзнаки створюються з використанням відразу декількох видів технологій. Наприклад, при виготовленні значка, основа робиться способом штампування, а накладні елементи – методом лиття. Також, вироби можуть мати різні види покриттів одночасно. Комбіновані медалі завжди виглядають дуже стильно.

Хімічна гравірування – ця методика полягає в покритті металу захисним шаром з попередньо вирізаним зображенням і зануренням в спеціальний хімічний розчин, який роз’їдає матеріал в незахищених місцях, утворюючи поглиблення. Після гравіювання в утворені поглиблення наносяться емалі, але тільки по одному кольору в кожне поглиблення. Мінуси цієї технології в тому, що деталі будуть мати плоску форму. Хімічне травлення є одним з найпростіших і недорогих способів створення значка або медалі.

Основні відмінності наведених вище технологій – зовнішній вигляд виробу і терміни виготовлення. Вибір методу створення нагородної атрибутики багато в чому залежить від масштабу заходу. Наприклад, для дитячих турнірів і змагань відмінно підійдуть нагрудні медалі з хімічної гравіюванням . Виробництво невеликого тиражу можливо здійснити в стислі терміни. У порівнянні зі штампуванням, дана технологія дозволяє відобразити тонкі лінії з точністю до 0,2 міліметра і дрібні деталі зображення, завдяки чому на поверхні можна помістити потрібний обсяг інформації.

Для особливих випадків рекомендується вибирати метод лиття. За допомогою цієї технології можна виготовити нагрудні знаки будь-якої складності. Саме литі вироби виглядають більш вишукано.

А якщо ви хочете піднести оригінальний подарунок друзям, то відмінним варіантом буде комбінована робота.

На нашому сайті ви можете вибрати вже готову продукцію, або ж зробити замовлення на ексклюзивний дизайн нагороди. Наші майстри прикладуть максимум зусиль, щоб втілити будь-який ваш задум з точною відповідністю заданій тематиці: нагородження за успіхи в навчанні, подяки за співпрацю, відзнаки для переможців конкурсів і т.д. “Герольдмайстер” робить не просто речі, а створює твори мистецтва, які самі по собі є об’єктом бажання.

29.06.2018