Компактні брелоки давно стали звичною частиною людського побуту. Вони дозволяють швидко дізнаватися і знаходити свою в’язку ключів, можуть бути чудовою прикрасою для рюкзака, гаманця, сумки, або недорогим сувеніром на згадку про подорож або знаменну подію.

Серед великої кількості сувенірних підвісок найбільш доступними вважаються пластикові або акрилові вироби, а довговічними металеві. Залежно від складності форми, малюнка і використовуваних матеріалів змінюється технологія виготовлення брелоків.

Технологія створення брелків

В залежності від тиражу, побажань замовника до зовнішнього вигляду виготовлення металевих сувенірів може здійснюватися технологією:

– штампування;
– хімічного травлення;
– ювелірного лиття.

Технологія штампування найбільш поширена в масовому виробництві. Для запуску процесу ескіз майбутньої підвіски моделюється в комп’ютерній програмі. Після вибору параметрів спеціальний верстат вирізає модель. При необхідності гравер опрацьовує дрібні деталі.

Потім спеціальним обладнанням створюється матриця майбутніх сувенірів. Для цього модель поміщається в верстат, який продавлює її точний відбиток в спеціальній стали. Матрицю загартовують і встановлюють на прес, який і видавлює з металу готове об’ємне виріб. Заключний етап штампування обтинанням нерівних країв спеціальним механізмом.

Хімічне травлення або лазерний друк вельми недорога і естетична технологія виготовлення брелків. Але використовувати ці способи нанесення гравіювання можна тільки на плоских значках. Лазерний друк дозволяє вигравіювати однотонне зображення, наприклад: логотип або пам’ятний напис. Можлива також і повноцінна кольоровий друк по металу – гравертон.

При хімічному травленні на заготівлі створюються контури майбутнього зображення, які пізніше заливаються кольоровими емалями. Мінімальна товщина бортиків між різними кольорами емалі складає всього 0,15 мм.

Ювелірне лиття найбільш естетична технологія виготовлення брелоків. Її доцільно використовувати для створення ексклюзивної сувенірної продукції на згадку про важливу подію або в подарунок близьким людям.

Спеціальним верстатом вирізається форма, що проходить додаткову обробку гравером. З матриці відливаються воскові моделі за кількістю брелоків в накладі. Вони використовуються для створення одноразової форми, яка очищається від розтопленого воску і заповнюється металом до його повного застигання. Готовий сувенір обробляється ще раз вручну або автоматично для ідеальної опрацювання всіх деталей.

В «Герольдмайстер» використовують тільки першу технологію виготовлення брелків з полімерним покриттям. Структура матеріалу після застигання забезпечує створення твердої лінзи, що надає чіткість і яскравість зображення. Тверда лінза дозволяє захистити нанесений на металеву поверхню малюнок від механічного пошкодження або ультрафіолету, підвищити його естетичні властивості, зробити брелок більш довговічним.

Особливості виробництва

Для виготовлення брелків можна використовувати як готові заготовки, з подальшим нанесенням необхідного зображення, так і створювати унікальні вироби за ескізами замовника.

На етапі підготовки обмовляється тираж виробів, спосіб кріплення, вид фурнітури, технологія виготовлення підвісок, інші деталі. Потім замовлення передається у виробництво.

В магазині «Герольдмайстер» вас чекають високоякісні вироби, здатні стати прикрасою будь-зв’язки ключів. Ідеальний вид значків забезпечується:

– чітким дотриманням технології виготовлення;
– постійним контролем за якістю друку
– використанням твердих смол для забезпечення надійного захисту готового малюнка.

Замовивши виготовлення сувенірів у нас, ви назавжди збережете пам’ять про важливі місця, факти або події, створiть не нав’язливу рекламу своєї компанії, отримаєте стильний аксесуар, незмінно привертає увагу оточуючих!

19.10.2018