Нагороди міста використовуються для заохочення за особливо вагомі досягнення і заслуги перед містом громадян України, а також іноземних громадян. Нагородні атрибути встановлюються міською радою та мером відповідно до законодавства України.

За що вручають міські нагороди

В кожному місті існує ряд нагороджених звань. Наприклад:

— почесний громадянин міста;
— відзнаку міського голови міста;
— приз за заслуги перед містом;
— нагорода “Трудова слава”;
— відмітний знак “Подяка” тощо.

Звання “Почесний громадянин міста” – вищий знак вдячності жителів міста. Їм нагороджується громадянин, який вніс свою лепту в розвиток промисловості, освіти, науки та інші сфери міста, брав участь в організації важливих подій. В даному випадку, його діяльність повинна отримати широке визнання жителів. Почесному громадянину надаються пільги і привілеї, а також сувенір на пам’ять.

Знак “Заслуги перед містом” вручається громадянам країни за досягнення перед містом в області науки, мистецтва, освіти, прищеплення жителями духовності, моральності та іншої діяльності, спрямованої на процвітання міста.

Нагорода “Міського голови міста” заохочує активістів, які доклали зусиль для зростання міжнародного авторитету міста, а також займалися благодійністю.

“Трудова слава” – відмітний знак за самовіддану працю, прийняття матчів у створенні нових робочих місць, контроль і організація безпечних умов праці, особисті досягнення на роботі в міських організаціях за період не менше 10 років. Голосування здійснюється на зборах трудових колективів.

Нагорода “Подяка” вручається жителям міста за високі виробничі показники в різних сферах, таких як: економіка, наука, культура. Враховується діяльність в організації благодійних заходів та інших важливих подій.

Все вручення координуються нормативно-правовими актами України і місцевими положеннями адміністрації міст. Серед міських нагород є:

— медалі;
— нагрудні значки;
— почесні грамоти та подяки.

Також існує нагородно-сувенірна атрибутика міста, яка є доповненням до основних відзнак. Це колари, статуетки та дипломи на згадку.

Які нагороди і знаки виготовляються в “Герольдмайстер”

Компанія “Герольдмайстер” займається виробництвом міських нагород будь-якого типу і складності під замовлення:

— нагрудні значки – вироби робляться комбінованим методом виготовлення з використанням сплавів дорогоцінних або кольорових металів. Майстри можуть зобразити на них символічні зображення і текст;
— медалі – виготовляються методом штампування, комбінування або хімічної гравіювання. Моделі можна вибрати за стандартними шаблонами або замовити ексклюзивний дизайн;
— колари – символи влади, робляться з різних дорогоцінних сплавів, міді та латуні. Це вважається досить складне у виготовленні виріб. В даному випадку, термін виробництва – від 18 до 25 робочих днів;
— грамоти і дипломи – реалізуються за допомогою технологій тиснення або фольгування. Для цього використовують різні матеріали: спеціалізовану папір, картон, дерево і навіть метал.

“Герольдмайстер” є фахівцем з виробництва нагородної продукції з 1998 року. Досвідчені майстри компанії можуть виконати під замовлення колари, медалі та значки будь-якої форми і відповідно до необхідної тематикою.

В виробництві використовуються передові технології та тільки високоякісні матеріали. Художники компанії допоможуть вам вибрати і доопрацювати дизайн готових виробів або створять новий випуск з нуля.

Робота завжди виконується строго по обумовленим терміном. Доставка здійснюється по всіх містах України.

31.08.2018